Ako získať zadarmo vstupenku na HANNOVER MESSE 2020?

Popredný svetový veľtrh priemyselných technológií HANNOVER MESSE 2020 sa bude konať na výstavisku v nemeckom Hannoveri od 13. do 17. júla 2020.

S počtom 6.000 vystavovateľov a 200.000 návštevníkov sa HANNOVER MESSE zaradil medzi najvýznamnejšie priemyselné veľtrhy na svete.

Aby si túto svoju špičkovú pozíciu veľtrh i naďalej udržal, bude sa HANNOVER MESSE od roku 2020 ešte viac zameriavať na tému priemyselnej transformácie, tzn. všetky aktuálne témy priemyslu, ako sú Priemysel 4.0, umelá inteligencia, 5G alebo smart logistics.

Program veľtrhu doplní cez 80 konferencií, odborných fór a celý rad tématicky zameraných akcií. Partnerskou krajinou veľtrhu je tentokrát Indonézia.

Hlavnou témou veľtrhu bude priemyselná transformácia


7 výstavných oblasti veľtrhu

  • Automation, Motion & Drives (od roku 2020 v halách 2 až 13) zahŕňa okrem iného aj témy automatizácie výroby, výrobných procesov a výroby energie. Mimo toho sa sústredí na techniku ​​pohonov a povrchovú techniku, robotiku, priemyselnú senzoriku a spracovanie obrazu, prenos energií, transformátory, alebo na automatizáciu v logistike a v skladovej technike.
  • Digital ecosystems bude mať svoje miesto v strede výstaviska (od roku 2020 v halách 14 až 17). Bude zameraná na digitálne prepojenie a aplikácie pre priemysel s témami podnikový softvér, PLM, MES, logistické IT, digitálne platformy a cloudové riešenia, IT bezpečnosť, augmented & virtual reality, riešenie pre energetický manažment, umelá inteligencia alebo 5G infraštruktúra.
  • Energy Solutions sa bude zaoberať najmä výrobou energie, jej prenosom, technológiami zásobovania energiou, teplom a chladom, ako aj infraštruktúrou pre elektromobily (od roku 2020 v halách 11, 12, 13, 27).
Na veľtrhu bude tentokrát 7 výstavných oblastí
  • Logistics bude súčasťou HANNOVER MESSE vždy v párnych rokoch a zameria sa na prepravnú a skladovaciu techniku, skladové a vnútropodnikové dopravné systémy, zdvíhacie zariadenia a príslušenstvo, bezobslužné transportné systémy, baliacu techniku ​​a logistické služby (od roku 2020 v halách 2, 3 a 4).
  • Engineered Parts & Solutions (od roku 2020 v halách 19, 20, 22, 23) predstaví témy budúcnosti ako aditívna výroba, technika povrchových úprav, komponenty z nových materiálov, systémy spojovania a služieb v strojárstve.
  • Compressed Air & Vacuum predvedie v nepárnych rokoch inovatívnu techniku ​​stlačeného vzduchu a vákuovú techniku ​​(od roku 2021 v hale 26).

Pre lepšiu orientáciu, si môžete pozrieť na tomto linku plán veľtrhu s vyznačením všetkých 7 oblastí.

Na veľtrh (20. – 24. apríla 2020) sa chystá zhruba 200.000 návštevníkov


Ako získať zadarmo vstupenku na HANNOVER MESSE 2020?

Bezplatné permanentné elektronické vstupenky sú evidované cez internetovú stránku veľtrhu (eTickets) – platné sú po celú dobu konania veľtrhu.

Tu je odkaz na získanie bezplatných permanentných elektronických vstupeniek (eTickets) k návšteve veľtrhu HANNOVER MESSE 2020.


Návod na získanie vstupenky

Kliknutím na odkaz sa dostaneme priamo k registračnému formuláru, cez ktorý si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujeme / aktivujeme. Po zaregistrovaní / aktivácii obdržíme e-mail od veľtrhu Deutsche Messe a pdf súbor.

Tento pdf súbor je osobnou vstupenkou na Vaše meno, ktorú si vytlačte vo formáte A4 na tlačiarni a predložíte ju pri vstupe na výstavisko.

Pre získanie bezplatnej elektronickej vstupenky je potrebná predchádzajúca online registrácia / aktivácia, ktorú odporúčame vykonať už pred samotnou návštevou veľtrhu.

Elektronické vstupenky (eTickets) sú permanentné vstupenky platné po celú dobu konania veľtrhu. V prípade použitia verejnej dopravy v Hannoveri (GVH region) je potrebné zaobstarať si pred nástupom jazdy cestovný lístok. Elektronické vstupenky (eTickets) nie sú platné ako cestovné lístky pre verejnú dopravu.

To najlepšie z Hannover Messe 2019

Bližšie informácie o veľtrhu HANNOVER MESSE 2020 nájdete na internetovej stránke veľtrhu.


Zdroj: www.hannovermesse.de, upravil Automatizacia365.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *