Rockwell Automation po akvizícií posilňuje portfólio riadenia a vizualizácie

Nová rada VersaView® 6300 už je súčasťou riešenia Rockwell Automation pre IIoT výpočtovú techniku, ktorá dodáva priemyselné IoT dáta tam, kde dochádza k rozhodovaniu v chytrých zariadeniach, na strojoch a v celom podniku.

Spoločnosť Rockwell Automation oznámila uvedenie na trh radu VersaView® 6300, rodiny priemyselných počítačov Allen-Bradley, ktorá bude k dispozícii od augusta 2020.

Zahájenie výroby rady VersaView® 6300 nasleduje po akvizícii spoločnosti ASEM SpA v máji 2020 a predstavuje značné rozšírenie ponuky firmy v oblasti priemyselných PC (IPC), rozhranie človek-stroj (HMI) a bezpečných riešení pre vzdialený prístup priemyselného IoT.

Rada VersaView® 6300 bude k dispozícii od augusta 2020

Touto akvizíciou spoločnosť Rockwell Automation takisto získavá unikátne centrum excelentnosti pre R&D a výrobu v Taliansku a možnosť ponúknuť svojim partnerom po celom svete vysoký stupeň konfigurovateľnosti a možnosť úpravy podľa individuálnych požiadaviek.

Produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby vydržali podmienky priemyselného prostredia, vrátane potrebnej odolnosti v potravinárstve a biologických vedách.

Produkty VersaView® 6300 sú navrhnuté pre využitie v náročnom priemyselnom prostredí

Prvé nové produkty, ktoré budú k dispozícii, obsahujú širokú ponuku monitorov, panelových a osobných počítačov, tenkých klientov a produktov pre vzdialené pripojenie. V budúcom roku budú pridané ďalšie nové varianty produktov a opcií, ktoré prehĺbia ponuku spoločnosti Rockwell Automation v oblasti priemyselných počítačov.

VersaView® 6300 je súčasťou riešenia Rockwell Automation pre IIoT (Industrial Internet of Things) výpočtovú techniku, ktorá dodáva priemyselné IoT (Internet of Things) dáta tam, kde dochádza k rozhodovaniu v chytrých zariadeniach, na strojoch a v celom závode.

VersaView® 6300 je súčasťou riešenia Priemyselného Internetu Vecí (IIoT)

„Začleňovanie ponuky ASEM do portfólia spoločnosti Rockwell Automation bola skvelá skúsenosť a je fantastické uvádzať na trh rodinu VersaView® 6300. Naše nové kapacity v oblasti R&D a výrobnej technológie v Taliansku prinesú prospech našim partnerom, najmä výrobcom zariadení, nielen v regióne EMEA, ale aj vo svete, „ uvádza prezidentka Rockwell Automation pre oblasť EMEA.

Prezident a generálny riaditeľ ASEM, uviedol: „Produktová rada VersaView® ťaží z najnovších technológií s kompletným dedičstvom, kvalitou a inováciami, ktoré ASEM vyvinula za posledných 40 rokov. Výroba situovaná v Artegně bude aj naďalej podporovať a rozvíjať jedinečnú výpočtovú technológiu priemyselnej automatizácie pre našich existujúcich zákazníkov a súčasne je cieľom sa rozširovať na nové trhy po celom svete.

Súčasťou výrobného závodu ASEM je aj prvotriedne centrum excelentnosti pre priemyselné počítače

Produktová rada VersaView® 6300 umožní spoločnosti Rockwell Automation vyhovieť rastúcim nárokom na technológie IPC (Industrial PC), vrátane ponuky vysoko škálovateľných PC panelov (ako je VersaView® 6300P), ktoré poskytujú výrobcom zariadení väčšiu flexibilitu v tom, čo je možné sledovať a spravovať z obrazovky.

Vzhľadom k tomu, že “tenkí klienti“ navyše začínajú predstavovať atraktívnejší, bezpečnejší a účinnejší spôsob doručovania obsahu v počítačovej serverovej architektúre, ponúkajú Thin Clients Ready VersaView® 6300T v rámci ekosystému Rockwell Automation radu alternatívnych riešení.

Prostredníctvom vysoko konfigurovateľných panelových PC (VersaView® 6300B) a produktov pre vzdialený prístup završujúcích počiatočnú fázu uvádzania na trh, dokázala firma Rockwell Automation rýchlo vybudovať širokú ponuku prvotriedneho IPC hardvéru doplňujúceho jej renomované softvérové portfólio.

Konfigurovateľné panelové PC rady VersaView® 6300B

„Rada VersaView® 6300 bude k dispozícii v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov, avšak už dnes sú k dispozícii kompletné technické detaily a špecifikácie, ktoré zákazníkom umožňujú zahrnúť nové možnosti do prebiehajúcich aj plánovaných investícií, „ uvádza produktový manažér Rockwell Automation pre vizualizácie, oblasť EMEA

„Sme radi, že môžeme na trh ponúknuť možnosť úpravy podľa konkrétnych požiadaviek vďaka získaniu prvotriedneho centra excelentnosti pre priemyselné počítače, a veľmi sa tešíme, že budeme aj naďalej pokračovať v rozširovaní našej ponuky“, dopĺňa produktový manažér.


Zdroj: www.rockwellautomation.com, upravil Automatizacia365.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *