EPLAN získal cenu Automation Award 2020

Poskytovateľ softvérových riešení EPLAN získal tohtoročnú cenu Automation Award. Oceneným riešením je EPLAN eView, cloudový softvér pre zdieľanie, pripomienkovanie a schvaľovanie projektov.


EPLAN eView
víťazom v kategórii „Digitalizácia“

Týmto výročným ocenením, ktoré sa zvyčajne odovzdáva na veľtrhu Smart Product Solutions (SPS), vyznamenáva magazín elektro Automation najinovatívnejšie prístupy k automatizačným riešeniam.

Cena Automation Award bola udelená mediálnou skupinou Konradin Publishing Group v rámci zakončenia veľtrhu virtuálnej automatizácie SPS Connect 26. novembra 2020. Už v októbri porota nominovala EPLAN eView a ďalšie dve riešenia do kategórie „Digitalizácia“.

Porota, ktorá pozostávala z členov vedeckej a výskumnej komunity, asociácií a redakcie časopisu vyhodnotila prihlásené riešenia a ako každý rok nominovali po troch riešeniach pre kategórie „Technológia“ a „Digitalizácia“.

Po nominačnom procese boli k hlasovaniu vyzvaní čitatelia publikácie elektro Automation. Výsledky sú nasledovné: riešenie EPLAN eView vyhralo Automation Award 2020 v Digitalizácii, zatiaľ čo prvé miesto v kategórii Technológia získala spoločnosť ISG s riešením TwinStore. Keďže sa veľtrh tento rok uskutočnil len vo virtuálnom formáte, nedošlo tentoraz na slávnostné odovzdávanie cien.

Automation Award 2020 za „Digitalizáciu“ získal cloudový softvér EPLAN eView


Predsavzatie v oblasti cloudového vývoja sa naplnilo

„Sme veľmi potešení, že čitatelia objektívne zvolili naše cloudové riešenie EPLAN eView číslom jedna v kategórii Digitalizácia,“ hovorí Hauke ​​Niehus, viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti EPLAN.

„Potvrdzuje to náš silný záväzok k inovatívnemu vývoju softvéru v oblasti cloudu.“ Riaditeľ pre cloudové riešenia v spoločnosti EPLAN Thomas Michels dodáva: „EPLAN eView má rôzne aspekty. Z rýchleho a ľahkého prístupu k projektu ťažia nielen užívatelia EPLAN v projekcii, ale aj zákazníci a dokonca aj ďalší obchodíé partneri. „

Rýchly a ľahký prístup k projektu s cloudovým riešením eView


Komunikácia a spolupráca v cloude

EPLAN eView umožňuje transparentne sprístupniť údaje generované a šírené v platforme EPLAN všetkým účastníkom projektu a zainteresovaným stranám v celom inžinierskom a výrobnom procese – od projekcie cez výrobu a montáž až po servis a údržbu.

Cloudové riešenie EPLAN eVIEW: stručné vysvetlenie

Užívatelia si môžu zobraziť dáta projektu a komentovať zmeny. Tento softvér jednoducho a intuitívne prevedie používateľa pripomienkovacím a schvaľovacím procesom, podporuje komunikáciu medzi projekčným tímom, montážnymi technikmi a údržbou. Jasne definované prístupové práva zaisťujú bezpečnosť dát.

To umožňuje jednoduchú komunikáciu a spoluprácu: naprieč projektmi, odbormi a spoločnosťami. Rôzne oddelenia, dodávatelia a dokonca aj obchodní partneri spolupracujú „bezpapierovo“, bezpečne a transparentne – s dátami priamo z cloudu.

Ako začať s EPLAN eVIEW počas 3 minút

Zdroj: eplan, upravil Automatizacia365.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *