Slovenská firma INFOTECH je víťazom v podkategórii IPIEC Global 2020

Slovenská spoločnosť INFOTECH sa stala 18. novembra 2020 víťazom v súťaži firiem „IPIEC Global 2020 – Intellectual Property Innovation & Entrepreneurship Contest Global“ v rámci podkategórie CN-SVE ako súčasť aktivít spolupráce mechanizmu 17+1 pre podporu malého a stredného podnikania.


Víťazstvo bude mať pokračovanie

Úspech slovenskej spoločnosti INFOTECH v rámci podkategórie súťaži firiem IPIEC Global 2020 sa môže ešte znásobiť.

Víťaz sa 15. decembra 2020 zúčastní finále IPIEC –Global 2020. Ide o platformu globálneho prepojenia technologických iniciatív a zámerov s možnosťou ich realizácie v Číne.

Slovenská firma INFOTECH víťazom podkategórie v súťaži firiem IPIEC Global 2020


Nástroj analýzy internej logistiky, výrobných procesov a pohybu ľudí na pracovisku

Infotech vyvíja zákazkový software pre významné spoločnosti už od roku 2000. Pre veľké priemyselné podniky a sklady ponúka vlastné RTLS (real-time locating services) riešenie.

Toto inovatívne riešenie slúži ako jednoducho nasaditeľný nástroj analýzy internej logistiky, výrobných procesov a pohybu ľudí na pracovisku.

Nasadením nadväzujúcich privolávacích systémov je možné logistiku nielen auditovať, ale aj aktívne riadiť. Vďaka RTLS riešeniu je tak možné merať aj také procesy, ktoré boli pred pár rokmi merateľné len veľmi ťažko.

RTLS na jednej strane umožňuje kombinovať technológie, ktoré Infotech pozná, na druhej je to technologická výzva. Ide o navigáciu a lokalizáciu v interiéri, niečo ako obdoba GPS.

Inovatívne riešenie slúži ako nástroj analýzy internej logistiky, výrobných procesov a pohybu ľudí na pracovisku


Využitie je široké

Inovatívne riešenie navigácie a lokalizácie v priestoroch interiéru (niečo ako obdobné GPS) je možné využiť od navigácie v nákupných centrách a letiskách až po “proximity“ marketing a analýzu zákazníckeho správania. Avšak veľký potenciál je aj v priemyselnej oblasti, logistike a vo výrobe. 

K tomuto víťazstvu úprimne gratulujeme celému tímu spoločnosti INFOTECH, a ďakujeme za reprezentáciu Slovenska na medzinárodnej úrovni.

Prajeme veľa ďalších technologických úspechov.


Zdroj: sario, upravil Automatizacia365.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *